Istnieje wiele elementów, o których pracodawca musi pamiętać, jeśli chce zapewnić najwyższy poziom produktywności w biurze. Jednym z takich obszarów jest aranżacja przestrzeni i umiejscowienie biurek biurowych.

Czy słyszałeś o zwinnym biurze? Jest to metoda pracy, która umożliwia pracownikom wybór miejsca pracy, w zależności od rodzaju wykonywanej pracy. Różni się ona nieco od hot desking, z którego wielu pracowników nie korzysta.

Wiele biur odkryło, że zwinne metody pracy, takie jak zastosowanie biurek do pracy zespołowej, mogą pomóc w zwiększeniu zaangażowania pracowników, co prowadzi do poprawy morale, a tym samym do zwiększenia wydajności. Wszyscy wiemy, że wyższa wydajność oznacza wyższe zyski!

Sprawdź tę infografikę, aby uzyskać więcej informacji.

Źródło: www.hrreview.co.uk/focus/hr-infographics/infographic-agile-office-improves-employee-engagement/56624

Jak widać, główne czynniki zwinnego miejsca pracy to współpraca, produktywność, swoboda społeczna, innowacyjność, wydajność i zadowolenie. Dając pracownikom możliwość wyboru krzesła biurowego i biurka, z którego będą korzystać w ciągu dnia, pozwalasz im dostosować środowisko pracy do zadań, które muszą wykonać. Umożliwiając im taki wybór, zwiększasz ich motywację, inspirację i zaangażowanie. Nie ma w tym nic złego!

Czy kiedykolwiek pracowałeś w zwinnym biurze?